Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

ZEISS Gözlük Camı

zeiss gözlük camı fiyatları

Dünyanın lider gözlük camı üreticilerinden bir tanesi olarak ZEISS maksimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS'ın video ve kamera lensleri, binokülerler, uzun mesafe dürbünleri, planetaryum ve gözlem sistemleri veya uçuş simulatörleri kullanıcılarına mükemmel bir optik kalite ve bu nedenle de unutulmaz anlar sunmaktadır.

Carl Zeiss tarafından 1846’da Almanya’nın Jena kentinde hassas mekanik ve optik parçalar üretmek üzere kurulan atölye, ilk yıllarından itibaren büyük başarı elde etti. Ünlü Alman fizikçi Ernst Karl Abbe’nin olağanüstü çalışmalarını temel alan bu girişim optik biliminde bir dünya devinin doğuşu olarak evrimleşti. İkinci Dünya Savaşı sonrasında Almanya’nın ikiye bölünmesinin ardından iki farklı ZEISS şirketinin ortaya çıkmasına neden oldu. Eski

Doğu Almanya’da 1989 – 1990 yıllarında yaşanan siyasi değişim sonrasında iki şirket yeniden birleşti ve ZEISS 1990’dan itibaren tek şirket olarak daha güçlü bir şekilde yoluna devam etti.

Carl Zeiss Grubu optik, hassas mühendislik ve elektronik görselleştirme alanında son derece yenilikçi teknolojilerin lideridir. ZEISS 160 yılı aşkın süredir küresel teknolojik ilerlemeye ve ölçüm, analiz gibi çeşitli alanlara katkıda bulunur.

Kaynak: https://www.zeiss.com.tr/

ZEISS Progresif Gözlük Camları

ZEISS progresif gözlük camları yakın ve uzak alanlar için optimum görme desteği sunar. Kullanıcı için tam olarak ayarlanmış bu gözlük camları size özel yapılmıştır ve daha fazla kullanıcı rahatlığı, daha hızlı uyum süresi ve her mesafede net görme sağlarlar.

Geniş progresif gözlük camı tasarımları seçenekleri gözlükçünüzün özel görme gereksinimleriniz için optimum hale getirilmiş ve daha önce görülmemiş kalitede bir progresif gözlük yapmasını mümkün kılar. Görme keskinliğinin ölçümü ve gözlük camlarının çerçevenize merkezlenmesi ileri bilgisayar teknolojisi yardımı ile gerçekleşir. Yakın, orta ve uzak alanlarının tümü tek bir cama dâhil edilmiştir ve mesafeler arasında rahat geçişlere sahiptir. Bu gözlük camları yüzünüzün şekli, yaşam tarzınız, işiniz ve görme alışkanlıklarınız için özel olarak tasarlanmıştır. 

ZEISS progresif gözlük camlarının üretiminde çok çeşitli faktörler, teknolojiler ve kullanıcı bilgileri kullanılır ve böylece öncekinden çok kısa bir alışma süresi elde edilir. İster progresif gözlük camlarını kullanma konusunda deneyimli ister ilk kez kullanıyor olun, sizin için özel yapılmış bir progresif gözlük yüksek kalitede doğal görme için en iyi tercihtir.

ZEISS Progresif Gözlük Camı Precision Pure: Günümüz dünyasının ana trendlerinden biri artan dijital cihaz kullanımıdır. Bilgisayar, cep telefonları ve tabletlerle etkileşim son birkaç yılda işimizin ve özel hayatlarımızın bir parçası haline dönüştü. İnsan gözü daha önce hiç olmadığı kadar büyük zorluklarla karşı karşıyadır. Dijital cihazları kullanırken, okuma mesafesi kitap veya diğer yazılı basın materyallerine göre daha yakındır. Göz hareketleri tüm gün boyunca yakından uzağa ve tekrar yakına olacak şekilde hızlı ve dinamiktir. Ciddi göz yorgunluğu ve doğal olmayan baş ve vücut duruşunu önlemek amacıyla bu noktanın dikkate alınması gereklidir. ZEISS Progresif Gözlük Camı Precision Pure dijital cihaz kullanıcısının görme gereksinimlerine cevap veriyor.

Avantajları: Digital Inside® Teknolojisi yaşam tarzlarımızın artan dijitalleşmesine cevap verir. Dijital cihazlarda göz yorgunluğu yaratmayan, net görmeyi ve farklı mesafelerde hızlı odaklanma ile iyi dinamik görmeyi sağlar. 40+ kişilere özel, yazılı basın materyalleri ve dijital cihaz kullanımı için göz yorgunluğu yaratmayan ve net görme. Günümüz dünyasının zorluklarında bile tüm gün boyunca hızlı odaklanma ve iyi dinamik görme. İnce ve hafif gözlük camları.

ZEISS Progresif Gözlük Camı Precision Plus: Günümüz dünyasını etkileyen bir çok trendden birisi de modadaki hızlı değişimlerdir. Gözlük çerçevesi modası bu hıza – daha yeni tarzlar, şekiller ve boyutlarla ayak uyduruyor. İnsan gözü daha önce hiç olmadığı kadar büyük zorluklarla karşı karşıya. Yapılan araştırmalar, kullanıcıların büyük çoğunluğunun önce gözlük çerçevesini ardından gözlük camlarını seçtiğini ortaya çıkardı. Fakat her progresif gözlük camı her gözlük çerçevesine uymaz: çerçeve seçiminde sınırlı kalmak veya görme problemleri genelde karşılaşılan sonuçtur. Progresif gözlük camı kullanıcılarının yüzde ellisi çerçeve seçiminde sınırlı kalıyor. Moda olan gözlük çerçevelerini takip eden kullanıcılar çerçeve tarzlarını, küçük çerçeveden büyük çerçeveye veya tersine çok daha sık değiştiriyor. Kullanıcılar, yeni boyutlu veya şekilli her yeni çerçeve satın alındığında daha önceki gözlük kullanımında öğrenilen göz hareketlerini adapte etmek zorundadırlar. Bu durum, progresif gözlük camı satın alındığında dikkate alınmalıdır. Moda trendlerinin hızla değiştiği bir dünyada FrameFit®+ içeren benzersiz Adaptation Control Teknolojisi gözlük kullanıcısına istediği çerçeveyi seçme ve gözlük camlarına hızla adapte olma özgürlüğü sunuyor.

Avantajları: Sınırsız çerçeve seçimi. Gözlük camlarına hızla adapte olma – her çerçevede. 40+ kişilere özel, yazılı basın materyalleri ve dijital cihaz kullanımı için göz yorgunluğu yaratmayan ve net görme. Günümüz dünyasının zorluklarında bile tüm gün boyunca hızlı odaklanma ve iyi dinamik görme. İnce ve hafif gözlük camları.

ZEISS Progresif Gözlük Camı Precision Superb: İnsan vücudunun benzersizliği, artan anatominize uyabilen ürün talebiyle günümüzün üretim gelişimini etkileyen faktörlerden biridir. Gözler ve anatomiye genel yaklaşım. Bireylerin anatomisi farklıdır ve hiçbir yüz birbirinin aynısı değildir. Bir gözlük camı gözlük kullanıcısının fizyolojik yüz parametrelerine uymuyorsa, iyi bir derinlik algılaması için önemli olan 3D görme potansiyellerini tamamen kullanamayabiliyor olabilirler. Araştırmalara göre progresif gözlük camı kullanıcılarının %50'si net mesafe görme, periferik bozulmalar veya sınırlı 3D görme sorunları yaşamakta ve/veya mesafeleri tahmin etmede de zorluk yaşayabilmektedir. Her bir bireyin benzersiz yüz anatomisi önemlidir. Gözlük kullanıcısının parametrelerinin fizyolojik konumlarının dikkate alınması optimum bir göz-gözlük camı-çerçeve sistemi uyumu yakalanmasını sağlıyor ve böylece üç boyutlu görme tamamen kullanılıyor. FaceFit Teknolojisi, gözlerin ve çerçevenin yüzde burun ve kulaklara tam uyduğu konumun bilgisine göre görme alanlarını optimize ediyor.

Avantajları: 3D görmenin tam kullanılmasıyla daha iyi görme. Sınırsız çerçeve seçimi. Gözlük camlarına hızla adapte olma – her çerçevede. 40+ kişilere özel, yazılı basın materyaller veya dijital cihaz kullanılırken göz yorgunluğu yaratmayan ve net görme. Tüm gün boyunca hızlı odaklanma ve iyi dinamik görme – günümüz dünyasının zorlukları için ideal. İnce ve hafif gözlük camları.

ZEISS Progresif Gözlük Camı Individual 2: Artık, gittikçe daha fazla kişi kişiselleştirilmiş hayat şeklinden keyif alıyor. Ve uygun, kişiye özel çözümler istiyorlar. Gözler kişinin bir parçası olarak görülmelidir. Hiçbir kişi birbirinin aynısı değildir, bireyler sadece anatomilerinde farklılık göstermezler. Tarzları ve görme tercihleri hayat şekilleriyle yakından bağlantılıdır. Bir progresif gözlük camı sadece gözlük kullanıcısının fizyolojisine değil temel günlük etkinliklerini de uymalıdır. ZEISS Progresif Gözlük Camı Individual 2, her durumda en doğal görmeyi sağlayan bir çözümle bu zorluğa cevap veriyor. IndividualFit® Teknolojisi bireyin temel günlük etkinliklerini dikkate alırken, Luminance Design® Teknolojisi ise gündüz ve gece en doğal görmeyi sağlamak amacıyla göz bebeği boyutu optimizasyonu sağlar.

Avantajları: Her birey için ve temel günlük aktivitelerine özel olarak tasarlanmış gündüz ve gece en doğal görme. 3D görmenin tam kullanılmasıyla daha iyi görme. Sınırsız çerçeve seçimi. Gözlük camlarına hızla adapte olma – her çerçevede. 40+ kişilere özel, yazılı basın materyalleri ve dijital cihaz kullanımı için göz yorgunluğu yaratmayan ve net görme. Tüm gün boyunca hızlı odaklanma ve iyi dinamik görme – günümüz dünyasının zorlukları için ideal. İnce ve hafif gözlük camları.

ZEISS Progresif Light D Gözlük Camı: ZEISS Progresif Light D, genişletilmiş bir okuma bölgesi, geniş uzak görüş ve düşük çevresel bozulma için ZEİSS Light tasarımına sahip temel modeldir. Minimum montaj yüksekliği 14 mm ve 18 mm olan iki koridor uzunluğu mevcuttur.

Avantajları: Düzgün geometri kolay bir uyum sağlar. Freeform dijital üretim yöntemi daha keskin görüş sağlar. Aynı yüksek performans seviyesi garanti edilmektedir, hatta şiddetli astigmat olanlar için bile.

ZEISS Progresif Light 3Dve Gözlük Camı: ZEISS Progresif Light 3Dve, bu progresif cam portföyündeki en yüksek özelleştirme düzeyini temsil etmektedir. Her bir kullanıcının anatomi parametrelerini -örneğin, burun ve kulakların konumu- ve okuma mesafesini entegre ederek, seçilen çerçeve için mükemmel bir uyum ve kullanıcı için daha iyi ergonomi sağlar.

Avantajları: Bu progresif cam portföyündeki en yüksek özelleştirme düzeyini temsil etmektedir. Her bir kullanıcının anatomi parametrelerini -örneğin, burun ve kulakların konumu- ve okuma mesafesini entegre ederek, seçilen çerçeve için mükemmel bir uyum ve kullanıcı için daha iyi ergonomi sağlar. Böylece gözlük kullanıcısı, her çerçeve boyutunda maksimum görme mesafesinin keyfine varır.

ZEISS Progresif Light 3Dv Gözlük Camı: ZEISS Progresif Light 3Dv, değişken koridorlu camların üretimine olanak sağlar. Bu, her çerçeve boyutu ile daha iyi görmek için en önemli özelliktir. Mükemmel optimizasyon için, montaj yüksekliği veya FrameFit® değeri göz bakımı uzmanı tarafından sağlanabilir. 

Avantajları: Düzgün geometri kolay bir uyum sağlar. Freeform dijital üretim yöntemi daha keskin görüş sağlar. Yüksek astigmat olanlar için de aynı üstün performans seviyesi garanti edilir. Binoküler görüş, gözün dönme merkezinde çarpanlara ayrılarak optimize edilmiştir. Sınırsız çerçeve seçenekleri.

ZEISS Progresif Light 3D Gözlük Camı: ZEISS Progresif Light 3D, her iki gözün daha da doğru senkronizasyonunu sağlayarak, gelişmiş alan algısı ve optimize edilmiş bir okuma deneyimi sağlar. Minimum montaj yüksekliği 14 mm, 16 mm ve 18 mm olan üç koridor uzunluğu mevcuttur.

Avantajları: Düzgün geometri kolay bir uyum sağlar. Freeform dijital üretim yöntemi daha keskin görüş sağlar. Yüksek astigmat olanlar için de aynı üstün performans seviyesi garanti edilir. Binoküler görüş, gözün dönme merkezinde çarpanlara ayrılarak optimize edilmiştir.

ZEISS Tek Odaklı Gözlük Camları

ZEISS tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için geniş bir tek odaklı ürün serisi sunar. Daha düşük fiyatlı geleneksel tek odaklı gözlük camlarından en yüksek hassasiyete sahip ZEISS Tek Odaklı Individual gözlük camlarına kadar. Görsel kalite, kozmetik görünüm ve kullanım rahatlığı yani ağırlık, tek odaklı gözlük camlarının tasarımında dikkate alınmalıdır. Günümüzde hem plastik hem cam gözlük camları için daha yüksek kırılma endeksleri ve asferik/atoroid yüzey tasarımları, yüksek reçeteler gereken hastalara bile olağanüstü görsel ve kullanım rahatlığı sağlayan düz ve hafif gözlük camları üretmeyi mümkün hale getirmiştir. Tek odaklı gözlük camları, tek dioptri değeri barındıran camlardır. En çok tek numaralı uzak veya okuma gözlüklerinde kullanılırlar. Tek odaklı okuma gözlük camları sıklıkla presbiyoplara orta mesafede kabul edilebilir görme kalitesi sağlamadığından artık yerlerini giderek yakın aralıktan daha fazlası için yakın için gözlük camları denen ürünler almaktadır.

ZEISS Tek Odaklı Individual Gözlük Camı: ZEISS Tek Odaklı Individual, ZEISS'ın tüm olağanüstü teknolojik bilgisi ve optik mükemmeliyetini içerir.  Bunun sonucunda bu gözlük camı, kullanıcısı için olağanüstü görme kalitesi sağlar. Kesinlikle en üst sınıf, tamamen kişiye özel. Optisyen veya optometristin optik deneyimi, tüm kişisel verilerin profesyonel ölçümü ve tam olarak her bireysel kullanıcının gereksinimlerine hassas bir şekilde uyarlanmış optimizasyon sürecinin kombinasyonu, kullanıcıyı hemen etkileyebilecek bir özelleştirme seviyesiyle sonuçlanır - gözlük camı üzerindeki kişisel kazımayla sembolize edilmiş bireyselleştirme. ZEISS Tek Odaklı Individual, gözleri için en üst optik kaliteyi isteyen tüm gözlük camı kullanıcılarına odaklanmıştır. ZEISS Tek Odaklı Individual için gözlük camının yüksek dereceden aberasyonları gözlük camı tasarımını optimize etmek ve kullanıcı için optimum görme kalitesi sağlamak üzere wavefront teknolojisiyle değerlendirilir. Wavefront metroloji, uydularda optik sistemlerin performanslarını belirlemek için de kullanılır.

Avantajları: Her yönde optimum görme. Yüksek reçetelerde bile gözlük camının kenarına kadar mükemmel görme. Yüksek silindirler ve prizmatik düzeltmelerle de olmak üzere olağanüstü kullanıcı toleransı. Üstün görme berraklığı ve renk algılama. Minimum göz yorgunluğu ve doğal kontrast hassasiyetiyle rahat görme.

ZEISS Tek Odaklı Superb Gözlük Camı: sferik ötesinde Standart atorik ötesinde. Daha iyi görme için ZEISS Tek Odaklı Superb gözlük camı. Gelişmiş freeform teknolojisi geleneksel tek odaklı gözlük camlarına göre daha fazla hassasiyet sağlayarak tüm gözlük camı boyunca saydam ve çok net hale gelmiş bir görüntü sağlar. ZEISS'tan gelişmiş freeform teknolojisi kullanılarak. Gözlük camı yüzeyinin noktasal optimizasyonu gözlük camı periferinde daha az güç hatasına neden olur ve hassas optik görüntüleri mümkün kılar. Her reçete için optimize edilmiş: sfer, silindir, aks, prizma ve prizma tabanı. i.Scription® teknolojisi ile sağlanabilir.

Avantajları: Daha iyi berraklık ve net görme. Daha iyi kozmetik sonuç için daha ince ve daha düz gözlük camları. Daha iyi gece ve az ışık görmesi, i.Scription® teknolojisi eklenirse.

ZEISS Dijital Gözlük Camları

Mobil cihazlar için göz bakım çözümünüz. ZEISS Dijital Gözlük Camlarıyla, ZEISS yeni ilk kullanıcı gözlük camı ürün kategorisini piyasaya sürdü. Yakın görmede ilk defa rahatsızlık duyan 30'lu ve 40'lı yaşlarındaki kişilerin görme ihtiyaçlarına uygun özel olarak tasarlandı. İster tek odaklı gözlük kullanıcıları olsun ister henüz gözlük kullanan kişiler olmasınlar.

Mobil dijital cihazlar, hızla dünyayı fethetti ve insan gözü için yeni zorluklar oluşturdu.

Dijital mobil cihazların sıklıkla kullanımı insan gözünü zorluyor. Gittikçe artan dijital ekranların kullanımıyla, günlük uzak ve yakın görme arasındaki geçiş sayısı ciddi anlamda çoğaldı. Bu durum, gözdeki siliyer kası için çok zorlayıcıdır ve azalan uyum sağlama kabiliyetleri ile bulanık görmeye, yorgun veya kuru gözlere ve boyun ağrısına neden olabilir.

ZEISS Dijital Gözlük Camları yorgun gözlerin ve tutulan boynun artık geçmişte kalmasını sağlıyor. Dijital cihaz kullanıcılarının tüm gün boyunca zinde, formunda ve odaklı görmeye sahip olmalarında yardımcı oluyor.

ZEISS Dijital Gözlük Camlarının Etkisi, akıllı telefon ve tablet kullanıcıları ile yürütülen stres testlerinde kanıtlanmıştır. Teste katılanların %90'ından fazlası göz yorgunluğu belirtilerindeki 4 katı oranındaki azalmadan memnun kaldılar.

Özellikleri: Dijital cihazlar için yakın görmeyi destekleyen optimize cam tasarımı. Gözlük kullanmayanların veya tek odaklı gözlük camı kullanıcılarının görme davranışına uygun geniş görme alanı. Kullanıcıların gereksinimlerine göre esnek yakın görme. Yakın görmeye hızlı geçiş için sıkıştırılmış koridor.

Faydaları: Gözün daha iyi odaklanmasına yardımcı olur. Gün boyunca stressiz ve yorgunluk hissi taşımayan bir görme sağlar. Uyum sağlamayan gözler için kolay adapte olma durumu. Üniversal kullanım içindir - sabahtan akşama kadar.

ZEISS Ofis Gözlük Camları

Maximum Intermediate Distance (M.I.D.) teknolojisine sahip ZEISS ofis gözlük camları ürün portföyü. İnsanlar, artık ister ofiste çalışırken ister evde günlük işlerini yaparken olsun hayatlarının büyük bölümünü evde geçiriyorlar. Her gün karşılaştığımız, yakın ile orta mesafede net görmeyi gerektiren bu durumlar için her gözlük camı rahat ve net bir görme sağlamaz. Uygun olmayan gözlük camları, görüşümüzü kısıtlar ve göz yorulması, baş, boyun ve sırt ağrısı gibi belirtilere neden olur.

ZEISS Digital Inside Teknolojisi : Teknolojisine sahip ZEISS Ofis Gözlük Camları, yoğun ve çok görevli yaşantınızda bilgisayar ekranlarını ve diğer dijital aygıtları kullanırken yorgunluğa neden olmayan net görme sağlar. Basılı medya ve dijital cihazlarda olan okuma mesafesinin farklılık göstermesi nedeniyle bu teknoloji gereklidir. ZEISS Digital Inside Teknolojisi, bu daha yakın olan bakma mesafesinde ve oblik bakış yönüne göre görme performansını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir.

Avantajları: Geniş bakış alanlı yakın ila orta mesafe bakma için net görme keskinliği. Ofiste ve yakın ila orta mesafede gerçekleştirilen tüm etkinlikler için rahat ve doğal görme. Rahat kafa ve vücut duruş şekli. Yakın ila orta alanda kişisel özel görme mesafesine uygun biçimde uyarlanır.

ZEISS DriveSafe Gözlük Camları

Pek çok insan araç kullanırken, özellikle de akşam karanlığı veya gece gibi zorlu ışık ve yağmur ile sis gibi zorlu hava koşullarında araç kullanırken kendilerini güvensiz, rahatsız ve stresli hissetmektedir. Gözlük kullanıcılarının ortalama %83'ü aynı zamanda araç kullanmaktadır. Araç kullanmak - mesafenin ne kadar uzun olduğu dikkate alınmaksızın, herkes için zorlu bir durum olabilir ve iyi bir görüş güvenlik açısından hayati önem taşımaktadır.

ZEISS DriveSafe Gözlük Camları ile ZEISS günlük kullanım için yeni bir ürün kategorisi sunmaktadır. Bu ürün serisi özellikle günlük olarak kullandıkları gözlük camları ile araç kullanırken daha emniyetli ve rahat hissetmek isteyen insanların görme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. ZEISS DriveSafe camları hem tek odaklı hem de progresif gözlük camı çeşitleri olarak sunulmaktadır.

ZEISS araç kullanmayı ve daha güvenli daha rahat bir hale getiren üç bileşenden oluşan bir günlük cam çözümü geliştirmiştir.

Luminance Design® Bir ZEISS Teknolojisi düşük ışık koşullarındaki göz bebeği büyüklüğünü dikkate almaktadır

ZEISS DuraVision DriveSafe kaplaması, algılanan parıltıyı %64'e kadar azaltır

ZEISS DriveSafe cam tasarımı %43'e varan daha geniş bir orta mesafe görme alanı sağlayarak araç kontrol paneli ve aynalar arasında daha kolay bir odak değişikliği sunar. Ve daha geniş bir yol görüşü için %14'e varan daha

geniş bir uzak mesafe görme alanı sağlar.

Avantajları: Günlük kullanım ve daha emniyetli sürüş için bir tek gözlük. Daha güvenli ve rahat sürüş için düşük ışık koşullarında daha iyi görme. Karşıdan gelen araçlar veya sokak lambalarından kaynaklanan gece parlamalarında azalma. Doğru bir yol, araç kontrol paneli, geri görüş aynası ve yan aynalar görüşü.

ZEISS EnergizeMe Gözlük Camları

Kontak lens kullanımından sonra gözlerin rahatlaması için üretilmiş ilk gözlük camları. Kontak lens kullanıcılarının gözlerini rahatlatma zamanı geldi! Kontak lens kullanıcıları yine de gözlük kullanmak zorunda kalır ve ZEISS gözlük açısından kontak lens kullanıcılarının tam olarak nelere gereksinim duyduğunu anlamaya çalıştı. Birçoğunun gözlük kullanmaktan hoşlandığını ve kontak lensleri kullandıktan sonra dinlendirici bir çözüm aradıklarını biliyor muydunuz? Kontak lens kullanıcılarının %65'i özellikle okuma, TV seyretme veya tablet için gözlük kullanmaktan hoşlanıyor. Bu durum kontak lens kullanıcılarının gözlük camları açısından daha iyi bir görme çözümü için çoktan hazır olduklarını gösteriyor. Yeni nesil kullanıcıları kontak lensler veya gözlük camları arasında ayrım yapmıyor – ikisini birden istiyorlar.

Kontak lens rahatsızlığı uzun saatler boyunca kontak lensleri kullananların hissettiği tahrişi arttırabilir. Ayrıca dijital cihazların yoğun kullanımı modern görme alışkanlıklarımızı etkileyip gözlerin daha çabuk yorulmasına neden olur. Bu durum ayrıca kontak lens kullanıcılarını etkiliyor: odağı yakından uzağa ve tekrar geri değiştirmek ve daha az göz kırparken sabit bir mesafeye dikkatli bakmak sıklıkla gözlere gelen oksijeni azaltır.

Kontak lens kullanıcılarıyla yapılan bir çalışmanın sonuçlarını kullanarak ZEISS özellikle kontak lens kullananların görme gereksinimlerini tam olarak karşılamak üzere tasarlanmış yenilikçi ve eşsiz bir gözlük camı çözümü geliştirmiştir: ZEISS EnergizeMe Gözlük Camları.

Bunlar standart bir gözlük camından daha fazlasıdır: yeni bir gözlük camı tasarımı, yenilikçi teknoloji ve yüksek kalitede kaplamanın benzersiz birleşimi yorgun gözlerin dinlenmesine yardımcı olurken dijital cihazların oluşturduğu yorgunluğu önler.

Avantajları: Yorgun gözleri rahatlatmaya yardımcı olur. Gözlerin daha çok yorulmasını önler. Net ve keskin görme sağlar.

ZEISS Spor Gözlük Camları

Yüze sarılı şık çerçeveler ve güneş gözlükleri için özel gözlük camları.  

ZEISS Spor Gözlük Camları - kavisli mükemmellik

İster tasarımcı çerçeveleri, çok şık gözlükler veya spor gözlükleri için olsun yüze sarılı reçeteli gözlük camları kesinlikle en son trenddir.

Bunlar optisyeni özel bir zorlukla karşı karşıya bırakır: bu türde çerçevelere geleneksel gözlük camları yerleştirildiğinde kullanım sırasında kullanıcı için aberasyonlar oluşur.

Optimum çözüm

ZEISS Spor gözlük camları tüm kavisli çerçeveler için optimum optik düzeltme sağlar ve aberasyonları geçmişte bırakır.

Avantajları: Yüze sarılı çerçevelere takmak için hafif plastik gözlük camı (yüksek eğilme açısı). Kullanım sırasında optimum görme için kişiye göre özelleştirme. Yüksek kalitede kaplama DuraVision® Platinum mevcut. Tek odaklı veya progresif gözlük camı olarak sağlanabilir. Maksimum çeşitlilik: ZEISS Tek Odaklı Sph 1.5 / 1.6 ile aynı kaplamalar mümkün. ZEISS Tek Odaklı Individual Spor gözlük camı ve polarize versiyonlarda da mevcuttur.

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hawk Plus Gözlük CamıHoya Gözlük Camı, Nikon Gözlük Camı, Kodak Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Visionart Gözlük Camı, Rodenstock Gözlük

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.