Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

Hawk Plus Gözlük Camı

Hawk progresif cam fiyatları

HawkPlus gözlük camı üreticisi Merve Gözlük Camı A.Ş., 2012 tarihinde gözlük camı piyasasına girerek Türkiye’de yerli gözlük camı üretimine başlamıştır. 

Gözlük camlarında dünyadaki son teknolojileri yakından takip eden Merve Gözlük Camı, 5000 m² kapalı alan üzerine kurduğu üretim laboratuvar merkezinde tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ‘kişisel numaralı gözlük camı’ üretimini başarıyla gerçekleştirmektedir. Üretim camların yanı sıra Stok ürün yelpazesi ile de Türkiye genelinde 11 şubesi aracılığıyla satış ağını her geçen gün genişletmeye devam eden Merve Gözlük Camı, Hawk Plus gözlük camı markası ile her indekste gözlük camı üretmeye devam etmektedir. 

HawkPlus, organik, polikarbon, trivex materyallerini kullanarak progresif ve tek odaklı gözlük camları üretmektedir. Kullanılan üst düzey kaplamalar sayesinde tüketicilere son derece sağlam ve net görüş sağlamaktadir. Kullandığı FreeForm teknolojisi ile kişiselleştirilmiş tek odaklı ve progresif ürünleri sayesinde kullanıcılara her zaman memnun kalacakları gözlük camları üretmektedir.

Kaynak: https://hawkplus.com.tr/

Hawk Plus Progresif Gözlük Camları

Progresif gözlük camları kişiye özel ölçümler alınarak elde edilen gözlük camlardır. Yakın, orta ve uzak alanların tümü tek bir camda işlenmiştir. Kişinin yaşam tarzı ve kişisel ihtiyaçları göz önüne alınarak en uygun progresif tasarım seçilebilir. Tek bir gözlük camı ile uzak ve yakın mesafe arasında en iyi görüş konforunu yakalamak için dikkate alınan parametreler ve çerçeve büyüklüğü önemlidir. Tüm bunlar kullanıcının progresif camdan beklediği konforu en iyi sonuç için önemli yer tutar. Gözlük reçetenize göre belirlenen numaralarınızı tek bir camda birleştirerek mükemmel netlikte detayların her anını görmenizi sağlar. Hızlı adaptasyonu ile gözlük camlarınızı eşsizleştirir.

Hawk Plus IDT Dynamic Pro Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IDT Dynamic Pro, hassas parametreler göz önünde bulundurularak kişiselleştirilmiş yüksek bazlı organik gözlük camıdır. Son derece gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde geleneksel dizaynlara oranla tüm mesafelerde kullanım rahatlığı sağlar. Yüzü saran çerçevelerdeki yüksek yüz formu açılarında mükemmel optik çözüm sağlar. HawkPlus IDT Dynamic PRO, Innovative Design Technology sayesinde uzaktan yakına doğru en konforlu bir biçimde görebilmek için %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Hawk Plus IDT Elite Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IDT Elite, hassas parametreler göz önünde bulundurularak kişiselleştirilmiş progresif gözlük camıdır. HawkPlus IDT Elite, Innovative Design Technology sayesinde, uzaktan yakına doğru en konforlu bir biçimde görebilmek için %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Geleneksel dizaynlara oranla, tüm mesafelerde kullanım rahatlığı. Her tür çerçevede mükemmel optik çözüm. Yenilikçi ve kendine özen gösteren mükemmellik arayanlar içindir.

Hawk Plus IDT Identify Progresif Gözlük Camı: Identify tek tek her kullanıcı için yaşam tarzı anketleri sonuçları ile üretilen tamamen kişiselleştirilmiş progresif lens dizaynıdır. Identify sayesinde ihtiyacınıza uygun camı kendiniz oluşturabilirsiniz. Yaşam tarzına, çerçeveye ve yüz formuna göre kişiselleştirilmiş yüksek teknoloji dizayn. Kişiye özel tasarım ile kendinizi özel hissettiren tasarım. %100 adaptasyon ve maksimum performans.

Hawk Plus IDT Clarity Progresif Gözlük Camı: Clarity günlük aktivitelerde kullanılmak üzere kişiselleştirişmiş progresif gözlük camıdır. Tüm görüş alanlarında ve her mesafede net görüş sunar. Tüm görüş alanlarında ve her bakış yönünde net görüş. Yakın görüş odaklı Near versiyonu. Uzak görüş odaklı Far versiyonu.

Hawk Plus IDT Mobile Life Progresif Gözlük Camı: Akıllı telefon ve tablet kullananlar için kişiselleştirilmiş progresif cam dizaynı. 40 yaş üstü kullanıcılar, progresif lensi ilk defa kullanacak olanlar ve deneyimli kullanıcılar için idealdir. Genel kullanım amaçlı progresif camlar aklıllı telefon ve tablet kullanımında zorlayıcı baş ve boyun hareketi gerektirir, Mobil cihazlar kullanımı sırasında konforlu görüş deneyimi sunar. 40 Yaş Üstü ve İlk kez Progresif lens kullanacak ve deneyimli kullanıcalar için ideal. Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için kişiselleştirilmiş progresif cam.

Hawk Plus Premium CD Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IT Premium ve Premium CD uzaktan yakına doğru en konforlu bir biçimde görebilmek için %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Aktif yaşam tarzı olan presbiyoplar için, profesyonel kullanım amaçlı. Innovative Teknoloji®, FreeForm üretim tekniği. Hazır Ön yüzeyli, 360° arka yüzey dijital işleme, 40.000 nokta/cm². Durağan cisimler ile hareketli cisimler arası hızlı algılama. Baş hareketleri minimum seviyede, yataydaki performans maksimum. CD versiyonu ile dar çerçeveler için en ideal tasarım. Standart dizaynlara oranla %35 daha geniş görüş alanı.

Hawk Plus IT Anatomic Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IT Anatomic, Innovative Teknoloji ile üretilmiş genel kullanım amaçlı geliştirilmiş bir progresif gözlük camı dizaynıdır. Standart dizaynlara göre %30 daha geniş görüş alanına sahip HawkPlus IT Anatomic, durağan cisimler ile hareketli cisimler arası hızlı algılamayı en mükemmel şekilde yerine getirirken üst seviyedeki yatay performansı hareketlerini en aza indirir. Aktif yaşam tarzı olan presbiyoplar için, profesyonel kullanım amaçlı. Hazır Ön yüzeyli, 360° arka yüzey dijital işleme, 40.000 nokta/cm². Durağan cisimler ile hareketli cisimler arası hızlı algılama. Baş hareketleri minimum seviyede, yataydaki performans maksimum. CD versiyonu ile, dar çerçeveler için en ideal tasarım. Standart dizaynlara oranla %30 daha geniş görüş alanı.

Hawk Plus IT Extensive Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IT Extensive, Innovative Teknoloji ile üretilmiş genel kullanım amaçlı progresif dizayndır. Standart dizaynlara göre %25 daha geniş görüş alanına sahip HawkPlus IT Extensive sayesinde çok fazla baş hareketine gereksinim duyulmaz. HawkPlus IT Extensive, uzaktan yakına doğru en konforlu bir biçimde görebilmek için %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Daha az baş hareketleri ile kolay adaptasyon. Daha fazla konfor ekonomik çözüm.

Hawk Plus IT Inception Progresif Gözlük Camı: HawkPlus IT Inception, Innovative Teknoloji ile ilk kullanıcılar için üretilmiş ideal başlangıç progresif gözlük camıdır. Üstün üretim tekniği ve hesaplama parametreleri sayesinde ilk kullanıcılar için dahi adaptasyon sıkıntısı yaşatmayacak yegane progresiftir. Innovative Teknoloji®” ile kolay adaptasyon, bifokalden sorunsuz geçiş sağlar. Rahat kullanıma uygun progresif gözlük camı.

Hawk Plus Tek Odaklı Gözlük Camları

Tek odaklı yakın gözlük camları okuma mesafesinde bulunan cisimleri net algılamanız için kişiye özel olarak üretilir. Sürekli değişen bakış açısı oluşmadığı durumlarda yakın ve uzak gözlük camlarının ayrı kullanımları en çok tercih edilen durumlardandır. Kişiye özel üretimi ile kullanıcıya en elverişli görüşü sağlar. Her türlü ihtiyaca uygun tasarımı sayesinde miyop gözlük kullanıcıları için uzak alanları, hipermetrop gözlük kullanıcıları için yakın alanları kişiselleştirilmiş gözlük camlarıdır.

Hawk Plus IDT Logic Gözlük Camı: HawkPlus IDT Logic, freeform üretim teknikleri kullanılarak innovative dizayn teknolojisi ile üretilmiş, hassas parametreler göz önünde bulundurularak kişiselleştirilmiş tek odaklı gözlük camıdır. Geleneksel dizaynlara oranla tüm mesafelerde maksimum kullanım rahatlığı sunar. Innovative Dizayn Teknoloji® ile geleneksel dizaynlara oranla tüm mesafelerde kullanım rahatlığı. Her tür çerçevede mükemmel optik çözüm. Yenilikçi ve kendine özen gösteren mükemmellik arayan kullanıcılar içindir.

Hawk Plus IDT Acomoda Gözlük Camı: Farklı çalışma mesafelerine gözlerin kolaylıkla uyum sağlayabilmesi amacıyla geliştirilmiş olan IDT Acomoda, yakın görüş bölgesindeki ekstra adisyonu ile göz yorgunluğunun da önüne geçmektedir. 20-45 yaşları arasındaki göz yorgunluğu şikayeti olan ve dijital ekranları yoğun kullanan, henüz presbiyopi belirtileri olmayan potansiyel kullanıcılara önerilir. 3 farklı adisyon seçeneği; Dijital cihazlar ile uzun süre vakit geçiren, okumaya uzun zaman ayıran genç kullanıcılar, genç presbiyop ve göz yorgunluğu semptomları taşıyanlar için ideal optik çözüm sunar. Kullanıcı avantajları azaltılmış göz yorgunluğu daha iyi odaklanma ergonomik ve dinamik görüş.

Hawk Plus IDT Dynamic Gözlük Camı: HawkPlus IDT Dynamic, yüksek bazlı çerçeveler için kişiye özel üretilen üstün performaslı gözlük camlarıdır. Sportif amaçlı kullanılan çerçevelerde maksimum görüş konforu sağlar. Innovative Teknoloji®, FreeForm üretim tekniği. Hazır Ön yüzeyli, 360° arka yüzey dijital işleme, 40.000 nokta/cm². Baş hareketleri minimum seviyede, yataydaki performans maksimum.

Hawk Plus Araç İçi Gözlük Camları

Hawk Plus IDT Driver Pro Gözlük Camı: HawkPlus IDT Driver Pro, sürüş konforuna önem veren tüm gözlük kullanıcılarının gece ve gündüz koşullarında kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Gece miyopluğu her üç sürücüden birini etkileyen bir sorundur. Gece araç kullanımlarında uzak cisimlere odaklanmayı zorlaştıran etkiye sahiptir. Standart progresif camların aksine IDT Driver Pro camlar, sürücülerin görüş ihtiyaçlarını analiz ederek en çok kullanılan orta-uzak ve uzak alanı daha geniş dizayn edilmiştir. Yol, aynalar ve gösterge arasındaki geçişlerde en konforlu görüşü sağlar. Durağan cisimler ile hareketli cisimler arası hızlı algılama.

Hawk Plus HYBRID Gözlük Camları

Her ışık ortamına uyum sağlayan gözlük camı ile ışığı kontrolünüz altına alın. Gözlük kullanıcıları olarak gün boyu içeride ve dışarıda sürekli hareket halindeyiz. Estetik ve rahat kullanım sunan HYBRID teknolojisi ile görme gereksinimleriniz tek bir camda birleşti. Hem içeride hem de dışarıda ışık koşullarına renk değiştiren (fotokromik) camlar ile kusursuz görüşün anahtarını sunuyor.

15 saniyede % 60 koyulaşma, 30 ssaniyede %98 koyulaşma, iç mekana geçildiğinde 5 dk içerisinde tam berraklık...

İç ortamlardaki farklı ışık koşullarına hızlı uyum sağlayarak berraklaşır. HYBRID fotokromik olmayan gözlük camları ile eşit performans gösterir ve net görüş sağlar.

HYBRID teknolojisi sayesinde ısı farklılıklarının yarattığı problemler minimize edilir sıcak ya da soğuk havalarda koyulaşma ve berraklaşma performansı üstündür Gözlüklerinizin ısı değişimlerinden çok daha az etkilendiğini gözlemleyebilirsiniz.

HYBRID teknolojisi sayesinde güneş ışığıyla kararma esnasında gelişmiş renk kontrastı ile görüşünüz kısıtlanmaz. Net görüş almaya ve renkleri parlak görmeye edersiniz Sadece direkt gelen güneş ışığında değil yansıyan kaynaklardan gelen güneş ışığında da etkilidir.

Uluslararası patentli bu teknolojide fotokromik camın üretim aşamasında; cam ile kalıp arasına fotokromik sıvı enjekte edilmekte ve yüksek Ultraviyole ışınına maruz bırakılma işlemi ile moleküler seviyede hammadde ile fotokromik sıvı polimerleştirilerek (sertleştirilerek, plastikleştirilerek) çok güçlü bir şekilde birleştirilmektedir.

Hawk Plus V- Shock 40 Gözlük Camları

Olağanüstü teknoloji ile kırılmaya karşı dayanıklı ideal gözlük camları.

Gözlük camı kaplamaları yüzeyde oluşan çizilmelere karşı dirençli, sağlam,hafif ve net görüş sağlamalı. Bu ihtiyaçları tek bir kaplama ile çözüme ulaştıran Hawkplus, V- Shock teknolojisi ile gözlük camının her daim sağlam kalmasını sağlıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı, boyanabilir gözlük camları sayesinde tüm aktiviteleriniz artık daha güvenli.

Son derece ileri teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir gözlük camıdır. Sahip olduğu yüksek üretim teknolojisi, ona en sert darbelerde bile yüksek dayanıklılık ve kırılmazlık özelliği kazandırmıştır. Bu özelliği sayesinde, gözlüklerinizi çıkarmadan gönül rahatlığı ile tüm aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İleri üretim teknolojisi sayesinde olağanüstü incedir. Yüksek numaralarda dahi, kazandıracağı incelik avantajı sayesinde, gözlük takmayı estetik kaygısıyla reddedenler için bile mükemmel bir optik çözüm fırsatı.

Hafiflik, bir gözlük camının vazgeçilmez niteliğidir. V-Shock 40 1,23/cm³ özgül ağırlığı sayesinde yüksek numaralı gözlük camları kullanıyor olsanız bile, sizi asla rahatsız etmeyecek hafifliği ile görüş konforunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kesintisiz performans sağlayan bir gözlük takmak, yaşamın zorlu koşulları ile başa çıkmak için son derece önemlidir ve her şey seçimini yapacağı bir gözlük camı materyali ile başlar. V-Shock.40 gözlük camı, 1.50 ve 1.56 indexli camların da ötesinde mükemmel teknolojik yapısıyla kesintisiz berrak görüşü sağlayan olağan üstü bir gözlük.

Hawk Plus V- Shock Blue Gözlük Camları

Günümüzde dijital cihazların sık kullanımı ile göz yorgunluğu belirtileri de gitgide artış göstermekte. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve led aydınlatmalar bunlardan sadece birkaçı. Yaygın kullanım alanları ve artan popüleritesi sebebiyle, giderek daha fazla mavi ışığa daha uzun süre maruz kalıyoruz.

Üstün V-Shock Blue kaplaması SteelAr Kaplamanın üstün tüm özelliklerine sahip olmakla beraber dijital cihazlardan yayılan mavi ışığı keserek göze girmesini engeller.

Teknolojisi sayesinde zararlı mavi ışığı filtreleyerekgözü mavi ışığın zararlı etkilerinden (göz yorgunluğu, konjonkivit, katarakt, uykusuzluk ve bulanık görme) korur. UV koruması sayesinde göz sağlığını korur, bu sağlık faydalarının yanında görüş konforu da üst düzeydedir. Antirefle kaplama özelliği ile kir, leke ve su tutmaz, çizilmelere karşı dayanıklı ve antistatiktir.

Güneşten yada yapay kaynaklardan yayılan 400-470 nm arasındaki mavi-mor ışığın önemli bir kısmını geri yansıtarak zararlı ışığın göze girmesini engeller. UV ışığını ise %100 engeller.

Gözleriniz bizim için değerli. Dijital cihazlara uzun süre maruz kalındığında göz sağlığı problemleri ile karşılama riskiniz de giderek artıyor. Belli bir yaştan itibaren göz kusurları kendini göstermeye başlar. Görme kusurlarının başlamasıyla birlikte mesafelere odaklanma giderek zorlaşır. Yakın ve uzak arasındaki hızlı değişim gözlerinizin yorulmasına net görüş alamamanıza neden olur. HawkPlus'ın Mobile Lİfe teknolojisi ile dijital cihaz kullanıcılarına yönelik geliştirilmiştir.

Genel kullanım amaçlı progresif camlar akıllı telefon ve tablet kullanımında zorlayıcı baş ve boyun hareketleri gerektirir. Mobil cihaz kullanırken rahat ettiren tasarımı ile HawkPlus Mobile Life camlarını tercih edebilirsiniz.

HawkPlus Mobile Life; aynı geçiş mesafesinde adisyonu daha hızlı bir şekilde alır. Bu sayede stabil yakın görüş alanı genişletilmiş olur. Bu da yakın mesafeye bakışta genel kullanım amaçlı progresif camlar ile sağlanamayan bir bakış açısını ve ergonomik bir duruşu sunar. Ayrıca tasarımı sayesinde iki mesafe arasında kusursuz adaptasyon sağlar.

Hawk Plus Polarize Gözlük Camları

UV korumalı ve yansımaları önleyen gözlük camları.

Güneş ışığı yatay bir yüzeyden yansıdığında çoğu kez son derece rahatsız edici bir parlama meydana gelir. Bu tür parlamalara uzun süre bakmanın bazı göz rahatsızlıklarına, özellikle katarakta yol açtığı da saptanmıştır. Polarize filtresi, güneş gözlüğü camının içerisindeki bir film tabakasıdır. Yansımaları giderdiğinden su yüzeyi gibi durağan olmayan yüzeylerde görüşü keskinleştirir. Kaliteli bir görüş sağlar. Işığa karşı hassas gözlere en iyi çözümdür. Yansımaları azaltarak göze giren ışık miktarını da azaltır. Seçilebilirliği artırır.

HawkPlus polarize camlarının her zevke uygun bir rengi mutlaka vardır. Polarize cam teknolojisi sayesinde, çeşitli açılardan gelen ışık yansımalarının göze verdiği çeşitli zararları önler, UV Işınlarına karşı gözlerinizde oluşabilecek göz hastalığı riskini önlemeye yardımcı olur, güçlü ve konforlu görüşe sahip olmanızı sağlar.

Araç sürüşlerinde rahat ve konforlu bir görüş son derece önemlidir. Araştırmalar gösteriyor ki, gözleri güneş ışığından basit bir koruma optik cam kullanıcıları için yetersiz kalmaktadır. Hızlıca değişen ışık şartları, göz kamaştırıcı parlamaya sürekli maruz kalma ve görsel dikkati dağıtan sonsuz ışık dizeleri, sürücülerin karşılaşabileceği her türlü durumu anlayan ve ona adapte olabilen bir cam ihtiyacını doğurur. Bu konsepte dayanarak sürücüler için tamamen akıllı DriveWear camlar geliştirilmiştir.

Her hava koşulunda göz kamaşmasına karşı en efektif korumayı sağlar. Araç içinde ve dışarıda her türlü ışığa akılı ve hızlı bir şekilde adaptasyon gerektirir. Son derece gelişmiş renk kontrastı sunar. Her hava koşulunda trafik işaretlerini tanımlama garantisi verir. Gelişmiş görüş berraklığı ve mükemmel perspektif algılaması sunar. Değişen ışık koşullarında gözlük değiştirme gereksinimi ortadan kaldırır sürüş güvenliğinizi arttırmaya yardımcı olur. 

 

Hawk Plus Gözlük Camı Fiyatları

Hawk Plus cam fiyatları, istenilen camın modeli, filresi, inceliği vb. bir dizi kritere göre belirlenmektedir. Hawk Plus optik gözlük camı fiyatı almak ve ÖZGÜR OPTİK ayrıcalıklarından faydalanamk için iletişim formumuzu doldurabilir ya da 0212 572 75 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hoya Gözlük Camı, Nikon Gözlük Camı, Kodak Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Zeiss Gözlük Camı,Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Visionart Gözlük Camı, Rodenstock Gözlük Camı

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.