Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

Rodenstock Gözlük Camı

rodenstock gözlk camı fiyatları

Almanya'nın önde gelen oftalmik lens ve çerçeve üreticisi olan Rodenstock, 1877 yılında Josef Rodenstock tarafından kurulmuştur. Firma dünya çapında yaklaşık 4.900 kişilik bir iş gücüne sahiptir ve satış iştirakleri ve dağıtım ortakları ile 85'ten fazla ülkede temsil ediliyor. Merkez ofisi Münih'te ve 13 ülkede toplam 14 lokasyonda lens üretim tesisleri vardır.

Gözlük kullananlara tek bir kaynaktan eksiksiz bir "gözlük" sistemi sunabildiğinden, gözlük camları ve çerçeveler konusundaki yetkinliği Rodenstock'u oftalmik optikte benzersiz bir marka haline getiriyor.

Faaliyetlerinin merkezinde optik görüntüleme özelliklerinin optimizasyonu, kullanım konforunu artırma ve gözlük kullanıcısının kişiliğini öne çıkaran bir tasarım sağlama yatmaktadır. Başka bir deyişle: görüş ve görünüşün iyileştirilmesi.

Kaynak: https://www.rodenstock.com/

Rodenstock Progresif Gözlük Camları

Adından da anlaşılacağı gibi, aşamalı bir cam, tüm mesafelerde aşamalı güç ve sonsuz değişken keskin görüş sağlar. Çünkü progresif gözlük camları aynı anda hem uzak hem de yakın için kusurlu görüşü düzeltebilir. Camda görünür bir kenar olmadığından ve güç değişiklikleri dışarıdan fark edilemediğinden progresif camların estetik faydaları da vardır. Rodenstock progresif gözlük camları her zaman gözlerinize göre özel olarak uyarlanır. Ayrıca, hayatınızın bireysel izleme alışkanlıklarına da uygun olmalıdırlar. Masa başında çok fazla zaman geçirmenize veya sık sık dışarıda olmanıza bağlı olarak, yakın ve uzak görüş alanlarının yanı sıra orta menzilde de farklı olmalıdır.  Rodenstock'un her progresif camı benzersizdir. Sonuçta her göz farklıdır. Bu nedenle, Rodenstock progresif camlarınızın ısmarlama üretimine, hem gözünüz hem de gözlüğün yüzünüze uyumu gibi çok sayıda bireysel ölçüm değeri dahil edilmiştir. Yenilikçi teknolojilerin kullanımıyla, her zamankinden daha iyi ve keskin görmeniz için gözünüze ve yüzünüze mükemmel şekilde uyarlanan gözlükler üretilir.

Rodenstock Progressive SI® Progresif Gözlük Camı: Avrupa standarlarına uygun. İlk kullanıcılar için kolay adaptasyon. Sert geçişli, geniş kanal yapısına sahip. Ekonomik progresif cam. Görüntü alanını ortaya çıkaran meridyenler, Progressiv SI'da daha düzgün ve birbirine sık olarak işlenmiştir. Bu işlem daha geniş koridor yapısı ile rahat görüş imkanı verir. Göz uzak alandan yakın alanına doğru ilerlerken koridor yolunu takip ederek net bir görüş imkânı sağlar. Progressive SI kullanım garantilidir.

Rodenstock Life Free® Progresif Gözlük Camı: Tasarım optimizasyonu, geleneksel progresif camlarla karşılaştırıldığında işlevsellik, optik kalite ve adaptasyon açısından üstün performans sağlar. Life Free, tasarımına göre istisnai bir faydayı temsil eden optimize edilmiş bir progresif lenstir: 3D Serbest Form oluşturma, Ord ön yönetimi ve AAO kontrolü ile birlikte, herhangi birinden çok daha üstün bir optik kalite sağlayan artık astigmatizma eksenlerini hizalar. geleneksel teknoloji ile üretilen lens. Yeni başlayanlar için ideal progresif gözlük camları. Üretim, en son Freeform teknolojisiyle sürdürüldü. Kısa adaptasyon periyodu Daha geniş görsel alanlar sayesinde çok iyi spontan uyumluluk.
Yakın ve uzak görüşte parlak ve net görüş. Geleneksel progresif gözlük camlarıyla karşılaştırıldığında %40'a kadar daha fazla görme keskinliği.

Rodenstock Pure Life Free® 2 Progresif Gözlük Camı: Başlangıç segmentindeki diğer lenslere veya geleneksel lenslere kıyasla Rodenstock Progresive PureLife Free®, küresel optimizasyon yoluyla taban eğrisi etkisini ortadan kaldırır. Böylece her zaman küresel reçete, %100 memnun müşteriler için optimum optik performansla sonuçlanır.

Faydaları: EyeModel ile yakın ve orta mesafede %25'e kadar daha iyi görme. Retina Odak Prensibi sayesinde daha iyi görüş için en modern takma konumu. Estetik açıdan mükemmel bir uyum için taban eğrisi etkisinin ortadan kaldırılması ve çok ince kademeli taban eğrisi sistemi. Rodenstock kalite standardı. Uzaktan yakına parlak, net görüş. Dikkat çekici daha büyük ve daha dengeli görüş alanları. Yorulmadan okuma. Çok iyi spontan uyumluluk. 

Rodenstock Multigressiv Myview® 2 Progresif Gözlük Camı: Maksimum binoküler görüş bölgeleri için PD için optimize edilmiş iç kısım, bireysel PD sayesinde kullanıcıya yakın ve orta bölgelerde daha da iyi görüş sunar. Yakın görme için yakınsama çabası, doğrudan kişinin bireysel gözbebeği mesafesine bağlıdır. İstenirse, Multigressiv MyView® 2, göz bebeği mesafesi belirlenerek özelleştirilebilir. Rodenstock Multigressiv MyView® 2, daha iyi görüş ve olağanüstü görsel konfor için özel olarak üretilmiştir. Bireysel gözbebeği mesafesi ve patentli Göz Lensi Teknolojisi sayesinde yakın ve orta bölgelerde daha iyi görüş sağlar. Bu benzersiz özelleştirmeler yalnızca Rodenstock tarafından yapılabilir.

Faydaları: Görme kalitesinde önemli iyileşme. Spontane bir esenlik hissi ve parlak bir mekansal algı. EyeLT EyeMod sayesinde yakın ve orta mesafelerde %25'e kadar daha iyi görme.

Rodenstock Impression® 2 Progresif Gözlük Camı: Göz bebeği için optimize edilmiş düzeltmeye sahip Impression® 2 gözlük camları. Ek olarak küresel sapmayı dikkate almaları sayesinde tüm mesafelerde son derece keskin görüş sağlar. Özellikle daha iyi skotopik ve mezopik görme yaşatır. Her ışık koşulunda bu keskin görüş, göz bebeği için optimize edilmiş düzeltme ile elde edilebilir. Pupila boyutu, gelen ışığa, nesnenin mesafesine ve yaşa bağlıdır. Sadece gözbebeği boyutu ve bağımlılıkları dikkate alındığında, küresel sapmanın görme üzerindeki olumsuz etkisi, merceğin her bir noktasında en aza indirilebilir ve alacakaranlıkta veya karanlıkta bile tüm mesafelerde keskin bir görüş elde edilebilir. Impression® 2 lenslerle bu artık yapılabilir.

Faydaları: Tüm aydınlatma koşullarında iyileştirilmiş kontrast görüşü. Tüm bireysel parametreleri dikkate alarak taviz vermeden bireysellik. Tüm mesafelerde keskin görüş için yakın ve uzak mesafe için optimize edilmiş düzeltme değerleri. Vizyonla ilgili en yüksek talepler için markalı bir ürüne sahip olmanın güvenliği.

Rodenstock FreeSign® 3 Progresif Gözlük Camı: Impression FreeSign® 3 Active, özellikle aktif müşterilerin görsel davranışlarına ve gereksinimlerine uygundur. Bu, son derece yüksek görüntü kararlılığının yanı sıra uzak ve orta görüş mesafeleri için geniş görüş alanları sayesinde özellikle dinamik aktiviteler için heyecan verici bir lenstir. Impression FreeSign® 3 Allround, özellikle uzak, orta ve yakın olmak üzere üç görüş alanından eşit şekilde yararlanan ve herhangi bir durumun ihtiyaçlarını karşılayan gerçek birçok yönlü yetenek arayan kişiler için geliştirilmiştir. İster okuma, yemek pişirme veya araba kullanma olsun, maksimum görme konforu garanti edilir. Impression FreeSign® 3 Expert, özellikle tüm mesafelerde ideal, pürüzsüz görüş isteyen gözlük kullanıcıları için geliştirilmiştir. Ayrıca orta görüş mesafesinde net ve geniş bir görüş alanına sahip olmak onlar için çok önemlidir. Bu tasarım, örneğin yaşamları çok seyahat etmek ve dizüstü bilgisayarda çalışmaktan ibaret olan kişiler için mükemmel şekilde uygundur.

Rodenstock Tek Odaklı Gözlük Camları

Yakından nesneleri oldukça iyi görebiliyor musunuz, ancak uzakta her şey bulanıklaşıyor mu? Ya da tam tersi? Gözleriniz çabuk yoruluyor mu yoksa kızarıyor mu? O zaman çözüm açıktır: Tek odaklı gözlük camları her mesafede keskin görmeyi mümkün kılar. Lensleriniz size ne kadar doğru uyarlanırsa, doğal bir görsel deneyim o kadar iyi elde edersiniz. Rodenstock'ta bunun için ödüllü bir yenilik var: reçetenizin yanı sıra yüz şeklinizi, duruşunuzu ve çerçevenizin uyumunu da dikkate alan bireysel tek odaklı gözlük camları. Bu, geleneksel lenslere kıyasla gözle görülür bir fark yaratır: Lensin kenarına kadar keskin görüş. Keskin, yüksek kontrastlı görüş. Mükemmel mekansal algı. Optimum giyim konforu. Yüksek kırılma mukavemeti. Her reçeteyle iyi görüş.

Rodenstock Impression® Mono 2 Gözlük Camı: Mükemmeliyetçiler için. Ödün vermeden en iyi görüş: Impression® Mono 2, ilk gerçekten bireysel tek odaklı gözlük camıdır ve en uç noktaya kadar en keskin görüşü sağlar.

Faydaları: Her reçetede mükemmel görüş. Tüm mesafelerde ve tüm aydınlatma koşullarında keskin görüş. Alacakaranlıkta veya karanlıkta bile iyileştirilmiş kontrastlı görüntüler. Her lens ayrı ayrı yüzeylendiğinden anında rahatlık ve kabul. Yüksek ametropiler için de keskin görüş. Son derece hafif lensler sayesinde en iyi estetik.

Rodenstock Impression® Mono Plus 2 Gözlük Camı: Mükemmeliyetçiler için. Okuma desteğiyle ödün vermeden en iyi görüş: Impression® Mono Plus 2. Yeni geliştirilen Impression® Mono Plus 2 lenslerle, görüşünüzü sık sık değiştirseniz bile gözleriniz rahatlayabilir.

Rodenstock Impression® Mono Plus 2 Gözlük Camı: Mükemmeliyetçiler için. Okuma desteğiyle ödün vermeden en iyi görüş. Yeni geliştirilen Impression® Mono Plus 2 lenslerle, görüşünüzü sık sık değiştirseniz bile gözleriniz rahatlayabilir. Gözbebeği için optimize edilmiş düzeltme sayesinde, zayıf ışık koşullarında tüm mesafelerde daha da keskin görüş sağlar.

Faydaları: Her reçetede mükemmel görüş. Tüm mesafelerde ve tüm aydınlatma koşullarında keskin görüş. Alacakaranlıkta veya karanlıkta bile iyileştirilmiş kontrastlı görüntüler. Her lens ayrı ayrı yüzeylendiğinden anında rahatlık ve kabul. Yüksek ametropiler için de keskin görüş. Son derece hafif lensler sayesinde en iyi estetik.

Rodenstock Multigressiv® Mono 2 Gözlük Camı: Patenti Rodenstock tarafından alınan benzersiz Rodenstock Eye Lens Teknolojisi sayesinde mükemmel görme kalitesi ve konforu elde edeceksiniz. Şimdi yeni Rodenstock Multigressiv® Mono 2 lenslerde geliyor. Herhangi bir geleneksel lensten daha keskin ve daha doğal göreceksiniz - merceğin kenarına kadar. Özel taşlama, lensleri çok ince ve hafif yapar. Bu şekilde olağanüstü kullanım rahatlığı ve mükemmel estetik sağlarlar.

Faydaları: Patentli Eye Lens Teknolojisi ile lens çevresinde de en iyi görüntüleme sonuçları. Görsel kalitenin net bir şekilde iyileştirilmesi. Spontan görsel esenlik ve mükemmel mekansal algı. Çok ince camlar sayesinde ideal görünüm ve mümkün olan en iyi estetik. Homogenius Teknolojisi sayesinde camların en yüksek saflığı ve netliği. Hassas göz bölgesinde erken cilt yaşlanmasına karşı UV koruması içerir.

Rodenstock Multigressiv® Mono Plus 2 Gözlük Camı: Zevk isteyenler için. Okuma desteğiyle mükemmel görme deneyimi: Multigressiv® Mono Plus 2 Multigressiv® Mono Plus 2 lenslere sahip tek odaklı gözlükler, Multigressiv® lenslerimizin tüm avantajlarını sağlar ve ayrıca hafif bir okuma desteğine sahiptir. İnce cam sayesinde mükemmel estetik ile olağanüstü görmenin keyfine varacaksınız. Farklı odak mesafelerine kolayca uyum sağlar ve size her gün her durumda taze, rahat ve çekici bir görme sağlar, ayrıca bu cam iş yerinde ve boş zamanlarınızda okuma performansınızı artırır.

Rodenstock Cosmolit Free Gözlük Camı: Rodenstock tasarım felsefesine göre mükemmel dengelenmiş ince geometri ve optik performans. Geleneksel Cosmolit lensler ve Perfalit lenslerle karşılaştırılabilir yükseklik ve bükülme. Rodenstock HEP yarı mamul lenslerle üretilmiştir. Küresel ön yüzey, Asferik/atorik arka yüzey. Döner simetrik. İnce kademeli taban eğrisi sistemi.

Rodenstock Perfalit Free Gözlük Camı: Döner simetrik. Rodenstock HEP yarı mamul lenslerle üretilmiştir. Küresel ön yüzey, küresel/torik arka yüzey. İnce kademeli taban eğrisi sistemi. Her temel eğri içindeki güç aralıkları için optimize edilmiştir.

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hawk Plus Gözlük CamıHoya Gözlük Camı, Nikon Gözlük Camı, Kodak Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Zeiss Gözlük Camı,Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Visionart Gözlük Camı

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.