Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

Hoya Gözlük Camı

hoya gözlük camı özellikleri

Hoya Progresif Gözlük Camları

Yakın mesafeye odaklanmakta giderek daha fazla mı zorlanıyorsunuz? Farklı mesafeler arasında geçiş yaparken anlık olarak görüşünüz bulanıklaşıyor mu?

Genelde 40 yaşın üzerindekileri etkileyen bir sorun olan presbiyopiye sahipseniz progressive camlar sizin için çözüm olabilir. Progresif camlarda, cam yüzeyi boyunca kademeli bir kavis vardır. Hem yakın hem de uzak mesafelerde daha net bir görüntü sağlamalarının yanında, mesafeler arasında sorunsuz ve konforlu bir geçiş sunarlar.

Hoya, progressive cam geliştirmede, araştırma odaklı bir yaklaşımı benimsiyor. Geleneksel cam üretim tekniklerini kullanmak yerine, progressive cam tasarımı teknolojisinde bir devrim gerçekleştirerek, kişisel ihtiyaçlarına uyarlanan görüş düzeltmeyi mümkün hâle getirmek, Hoya’nın en büyük başarılarından biridir.

Kaynak: https://www.hoyavision.com/

Hoyalux iD MySelf Progresif Gözlük Camı: Tüm mesafelerde net görüş için ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış progresif gözlük camları. Dijital cihazlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz ve rahatlığı ve bağlantıyı sevsek de, çeşitli kısa izleme mesafeleri gerçek bir sorun olabilir: dizüstü bilgisayardan cep telefonuna, TV'den dizüstü bilgisayara geçiş. Ve ekranların ötesinde, görülecek daha çok şey var. Hoyalux iD MySelf progresif gözlük camları, her bir gözlük camı her bir hastaya özel olarak tasarlandığından, kullanıcıların görüşlerini yakından uzağa ve arkaya kolaylıkla değiştirmelerini sağlar.

Hoyalux iD MyStyle V+ Progresif Gözlük Camı: Netlik ve sürekli odak için kişiselleştirilmiş Hoya progresif cam. İnsanlar standart versiyonlarda gelmezler. Herkesin gözleri benzersiz bir şekilde bireyseldir. Yaşam tarzlarımız ve aktivitelerimiz aynı zamanda ideal progresif cam tasarımımızı da belirler. Hoyalux iD MyStyle V+, anında net görüş ve odak için lensin her noktasında doğru düzeltmeyi sağlamak üzere Binoküler Uyum Teknolojisini kullanan progresif bir lenstir. Ayrıca HOYA iDentifier'ı kullanarak her hastanın kişisel ihtiyaçları için sabit görüş sağlamak üzere her bir lensi kişiselleştirmenize olanak tanır.

Hoyalux iD LifeStyle 3 Progresif Gözlük Camı: Tek kelimeyle olağanüstü progresif camlar. Günümüzün görme zorluklarına yanıt verecek ve müşterilerinizin yaşam tarzlarına uygun lensler arıyorsanız, başka yere bakmayın. LifeStyle 3 lensler, hassas ve zahmetsiz odaklama için birinci sınıf teknolojilerle donatılmıştır. Göz sağlığı uzmanı olarak sizin için üç tasarım varyasyonunu önermek kolaydır. Kapsamlı danışma prosedürleri gerektirmezler ve büyük uyum ve memnuniyet oranları sağlarlar.

Hoyalux Balansis Progresif Gözlük Camı: Rahat görüş için gelişmiş teknoloji. Hoyalux Balansis progresif gözlük camlarıyla gelişmiş teknolojileri daha fazla kullanıcı için kullanılabilir hale getirin. Yenilikçi Hoya teknolojilerini bir araya getiren Hoyalux Balansis camları, müşterilerinizin tüm günlük aktiviteleri sırasında, her görüş mesafesinde en iyi performans göstermelerini sağlayarak mükemmel bir görsel konfor sağlar. Kullanıcı, günlük faaliyetlerimizde kullandığımız birçok dijital cihaza anında odaklanmak için yakın görüş alanlarına doğal bir geçişten faydalanacaktır. Hoyalux Balansis gözlük camları ile hastalara geniş, net bir görüş alanı ve merdivenlerden inip çıkarken veya hareket ederken sabit bir görüş sağlayabilirsiniz.

Daynamic Progresif Gözlük Camı: Daha geniş bir kitle için daha geniş bir görünüm. Hoya Daynamic, daha geniş bir görüş alanı sağlamak için tam arka yüzeyi ilerleyici tasarıma sahip bir progresif camdır. Tüm görüş mesafelerinde net görüş sağlayarak ön yüzey ve geleneksel progresif lenslerden ideal yükseltmedir. Sonuç olarak, hastalarınız okuma gözlüğü veya standart progressive camların sağladığından daha fazla konforun keyfini çıkarır. Ve sonunda, etkisiz bir çözümden diğerine sürekli geçiş yapmaktan kurtulurlar.

Hoya Tek Odaklı Gözlük Camları

Hoya’nın tek odaklı cam tasarımları son yeniliklerle mükemmelleştirildi. Reçeteler bireysel olarak hesaplanır ve noktadan noktaya FreeForm teknolojisiyle üretilir. Lens yüzeyindeki her pikselin kendi hesaplama değeri olduğundan, her reçete lense benzersiz bir şekilde kesilebilir. Sonuç olarak, mükemmel piksel hassasiyeti ve olağanüstü görsel performans sağlanır.

Hoya Sync III Tek Odaklı ıGözlük Camı: Dijital dünyada rahatlamış gözler. İnsanların bilgisayar ekranlarının arkasında çok fazla zaman geçirmenin bir sonucu olarak yorgun gözlerden ve görme bozukluğundan şikayet ederler. Hoya'nın dijital göz yorgunluğunu gidermek için özel olarak tasarlanmış gelişmiş, üçüncü nesil tek odaklı camlarının rahatlatıcı gücünü keşfedin. Bu, 13 ila 45 yaş arası, günde iki veya daha fazla saatini dijital ekranlara odaklanarak geçiren kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Yakın görüşlü görevlere odaklanan insanlar için eşit derecede faydalıdırlar.

Hoya Nulux Identity V+ Tek Odaklı Gözlük Camı: Gözlük kullanıcısının bireysel stiline göre uyarlanmıştır. Kullanıcının kişisel stiline, çerçeve seçimine ve kullanım koşullarına göre uyarlanmış bu olağanüstü cam, her yöne odaklanmış görüşü ve mükemmel görsel keskinliği destekler. Kapsamlı araştırmalar ve en son teknolojik bilgiler, son derece kişiselleştirilmiş tek odaklı bir camın oluşturulmasıyla sonuçlandı.

Hoya Nulux Trueform Tek Odaklı Gözlük Camı: Görme keskinliğini ve performansını geliştirmek. Nulux lensler, noktadan noktaya FreeForm teknolojisi kullanılarak üretilir. Bu, her reçetenin ayrı ayrı hesaplanıp üretildiği, görme keskinliği ve performansı iyileştirdiği anlamına gelir.

Hoya İç Mekan Gözlük Camları

İş yerinde üretkenlik tamamen mükemmel görüşle ilgilidir. Gittikçe daha fazla insan zamanlarının büyük çoğunluğunu yakın veya orta mesafelerde görsel görevlere harcıyor. Kullanıcılar için iş yerinde net görüş sağlamak için özel olarak tasarlanmış Hoya iç mekan gözlük camlarıyla tanışın. Ayrıntılı görevleri yakın mesafede, zahmetsizce tamamlamanıza yardımcı olur.

Hoya Premium İç Mekan Gözlük Camı: İş yerinde mükemmel görüş. İşyerinde göz yorgunluğu ve yorgunluk çeken kullanıcılara, birinci sınıf bilgisayar lenslerimiz semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. Kol mesafesinde optimum odak için özel olarak tasarlanan mesleki gözlük camları, görme aralığını en üst düzeye çıkarır ve geleneksel gözlük camlarından daha geniş net bir görüş alanı sağlar.

Hoya Kişiye Özel İç Mekan Gözlük Camı: İç mekan camı çözümlerimiz, kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu ilgili görsel mesafeye göre belirlenen üç tasarım varyasyonu sunulur. Özel görevlerden hobilere ve mesleklere kadar, kişiye özel iç mekan camları, bireysel parametrelerini hesaba katabilir. 

Hoya Yakın İç Mekan Gözlük Camı: Bazı gözlük kullanıcıları için yakın mesafedeki görsel görevler için daha spesifik bir çözüm gerektirebilir. Katma değerli okuma camları gerçek derinlik ve görüş genişliği sağlar ve yoğun okuyucular için uygundur. Kesintisiz bir odaklanma ile en iyi performansı sergilemenize yardımcı olur.

Hoya Fotokromik Gözlük Camları

Herhangi bir ışık. Herhangi bir yere. İstediğin zaman. Yazın gözlüğünüzü nereye götürdüğü önemli değil, Sensity ışığa uyarlanabilir gözlük camları ile çeşitli ayarların keyfini çıkarmaya hazırlanın. Üç benzersiz cam üç farklı renkte gelir, dış mekanlarda kategori-3 renk tonlarında koyulaşır ve iç mekanlarda netleşir.

Hoya Sensity 2 Fotokromik Gözlük Camı: Işığa uyum sağlayan lensler, standart Sensity lenslere kıyasla iki kata yakın hızlı kararma sağlar. Sensity ışığa uyarlanabilir fotokromik lensler konfor ve çok yönlülük sunar. Şimdi, Sensity 2, neredeyse iki kat daha hızlı bir tepkime hızı da dahil olmak üzere daha da fazla avantaj, gelişmiş teknoloji ve üstün özellikler sunuyor. Sensity 2, çekici, kategori-3 güneş camı rengine hızla koyulaşır ve her zamankinden daha hızlı bir şekilde geri döner ve tüm ışık şartlarında %100 koruma sağlar.

Hoya Sensity Dark Fotokromik Gözlük Camı: Ekstra performans ve koruma. Bisiklete binmek, balık tutmak, araba kullanmak, golf oynamak, koşmak… Günün çoğunu dışarıda geçirdiğinizde Sensity Dark lensler harikadır. Işığa reaktif lensler, UV ışığına ve görünür ışığa tepki olarak açık havada ekstra karanlık sağlar. Ayrıca, araba camının arkasını bile karartırlar. Bu, süper yoğun ışık veya yüksek sıcaklıklarla karşılaştığınızda, Sensity Dark lenslerin en üst düzeyde konfor sağladığı anlamına gelir. Ve hepsinden daha muhteşem: lensler iç mekanlarda hızla olağanüstü netliğe geri döner.

Hoya Sensity Shine Fotokromik Gözlük Camı: Işığa uyum sağlayan lenslerde bir sonraki adım. Sensity Shine, ışıkta daha yoğun ancak iç mekanlarda incelikli bir ayna kaplaması sayesinde size ayrıcalıklı bir görünüm kazandırır. Shine, daha modaya uygun ve modaya uygun bir lense ilgi duyan kullanıcılar için harikadır. Veya teknik özelliklerinden dolayı. Shine, ayna kaplaması ve mükemmel karartma teknolojisi sayesinde güneş merceğinin evrimini somutlaştırır.

Hoya Güneş Gözlüğü Camları

Hoya, işlev için modadan ödün vermeden aktif dış mekan kullanıcısına çok sayıda seçenek sunar. UV koruması, parlamayı azaltma ve kontrast açısından zengin görme her zaman dahildir, ancak modaya uygun renk tonları, ayna uygulamaları, polarize ve fotokromik camlar ile hala keşfedilecek birçok seçenek var.

Hoya Polarize Güneş Gözlüğü Camları: Hoya polarize güneş gözlüğü camları ile açık havada daha fazla vakit geçirin. Hoya polarize lensleri ile göz kamaştırıcı yansımalar ve görsel rahatsızlık artık bir sorun değil. Azaltılmış parlama ve geliştirilmiş kontrast, üstün görsel performans, konfor ve koruma sunar.

Hoya Renkli Güneş Gözlüğü Camları: Renkli yazlar renkli lenslere ihtiyaç duyar. Spordan sürüş gözlüğüne ve günlük gözlüklere kadar fonksiyonel renk tonlarıyla yaz görünümünüze renk katın.

Hoya Aynalı Güneş Gözlüğü Camları: Yedi göz alıcı renkteki ayna kaplamaları ile kişiliğinizi ve tarzlarını ifade etmenin yanı sıra, yüksek ışık yoğunluğunun neden olduğu rahatsızlığı da azaltabilirsiniz. İçbükey yansıma önleyici kaplamalar, güneşte parlak günler için yüksek moda ve işlevin mükemmel birleşimidir.

Hoya Gözlük Camı Fiyatları

Hoya gözlük camı fiyatları, istenilen camın modeli, filresi, inceliği vb. bir dizi kritere göre belirlenmektedir. Hoya gözlük camı fiyatı almak ve ÖZGÜR OPTİK ayrıcalıklarından faydalanamk için iletişim formumuzu doldurabilir ya da 0212 572 75 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hawk Plus Gözlük CamıNikon Gözlük Camı, Kodak Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Zeiss Gözlük Camı,Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Visionart Gözlük Camı, Rodenstock Gözlük Camı

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.