Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

KODAK Gözlük Camı

kodak gözlük çerçeveleri

KODAK adı, yenilikçi renkli görüntüleme teknolojisi geçmişiyle dünya çapında tanınmakta ve bilinmektedir. Bugün, KODAK gözlük camları, gelişmiş optik dijital teknoloji aracılığıyla bu efsanevi görüntüleme uzmanlığı geleneğinin devamını temsil ediyor. Seçtiğiniz KODAK gözlük camı size daha zengin, daha net, daha canlı ve renkli bir görüş sağlaması için her KODAK gözlük camı mümkün olan en yüksek standartlarda ayrı ayrı üretilir. Dahası, her KODAK gözlük camı ile normal aşınma ve yıpranma için tam üretim garantisi verir. KODAK optik cam performansının ve yeniliğinin mirası her gözlük camı çiftinde bulunur.

Herkes için bir KODAK gözlük camı var!

Her gün muhteşem manzaralar, harika sahneler ve özel anlarla karşılaşıyoruz. Bu güzelliğin tadını en iyi renklerle çıkarmaktan daha iyi ne olabilir? KODAK Lenslerin size sağladığı şey budur, inanılmaz keskin ince ayrıntılarla hayal edilebilecek en zengin, en canlı renkler. Aşağıda bulunan KODAK gözlük camı ve KODAK optik çerçeve seçeneklerini keşfederek sizin için doğru KODAK gözlük camı çözümünü bulun.

Kaynak: https://www.kodaklens.us/

KODAK Gözlük Camı Çeşitleri

KODAK Progresif Gözlük Camı

KODAK progresif gözlük camları tüm mesafelerde kesintisiz görüş sağlar. Halihazırda bir görüş mesafesine yardımcı olacak gözlükleriniz varsa, ancak özellikle okuma sırasında yakın görme ile mücadele etmeye başlıyorsanız, KODAK progresif gözlük camları geleneksel çözümlere uygun ve yüksek performanslı bir alternatif sunarak tüm mesafelerde kesintisiz görüş sunar. KODAK progresif gözlük camları, size uzak, orta ve yakın görüş için keskin, net görüş sunmak için gelişmiş tescilli teknolojileri kullanır.

KODAK Progresif Gözlük Camı ile Bifokal veya Trifokal Gözlük Camları Arasındaki Fark Nedir?

Bifokal camlar, merceğin üst kısmında uzak ve alt kısmında yakın görmeye yardımcı olur, ancak her iki taraftan da dikkati dağıtan görünür bir çizgiye sahiptir, kullanıcılar ayrıca izleme mesafeleri arasında hareket ederken bir "görüntü sıçraması" yaşarlar.

Trifokal camlar uzak, orta mesafe ve yakın görüşe yardımcı olur, ancak daha da fazla dikkat dağıtıcı çizgilere ve iyi görüş ve iyi görünümün önüne geçen görüntü sıçramalarına sahiptir.

KODAK progresif gözlük camları kesintisiz bir izleme deneyimi sağlar, bifokal veya trifokal camlarda görülebilen dikkat dağıtıcı çizgiler olmadan uzak, orta ve yakın görüşü düzeltir.

KODAK Progresif Camlara İhtiyacım Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

40 yaşın üzerindeyseniz, muhtemelen okumak için gözlüğe ihtiyacınız vardır. Eğer değilseniz, çok geçmeden ihtiyacınız olacaktır. Bunun nedeni, yakın nesnelere odaklanma yeteneğini azaltan, göz içinde kademeli, doğal bir durum olan presbiyopidir. Presbiyopiyi düzeltmek için çeşitli gözlük seçenekleri vardır; Presbiyopiyi düzeltmek için en yeni, tercih edilen gözlük progresif camlardır.

KODAK Total Blue® Gözlük Camı

KODAK Total Blue® gözlük camları, dijital yaşamınız için koruma sağlar. Büyük olasılıkla, günün büyük bir bölümünü bir veya daha fazla dijital cihazı izleyerek geçiren milyonlarca insandan birisiniz. Bilgiye daha fazla erişimle birlikte, Yüksek Enerjili Görünür (HEV) Mavi Işığa daha fazla maruz kalma geldi. HEV Mavi Işığa aşırı maruz kalma, potansiyel olarak uzun vadeli görüşü etkileyebilir ve normal uyku düzenlerinde bozulmalara neden olabilir.

KODAK Total Blue gözlük camları Color Guard Lens Technology™ ile UV ışınlarına ve HEV Mavi Işığına maruz kalmanızı hafifletmek için çalışır ve aynı zamanda renkli görüşü korumak için düşük enerjili mavi ışığa izin verir.

UV Koruması ve Mavi Işık Filtreleme

KODAK Total Blue gözlük camı, gözlerinize UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar ve Zararlı Yüksek Enerji Görünür (HEV) Mavi Işığı filtreler, UV ve HEV ışınlarına uzun süre maruz kalma riskini azaltır.

KODAK Total Blue Lens, Zararlı Mavi Işığı filtrelerken, gerçek renk algısı ve temel uyku döngüsü ritimleri için gerekli olan düşük enerjili mavi ışığın göze geçmesine izin verir.

Gününüz sürekli HEV Mavi Işık kaynaklarına maruz kalmayı içeriyorsa, KODAK Total Blue Lens sizin için en iyi seçimdir.

Mavi Işık Nedir?

Çoğu insan gibiyseniz, günlük olarak akıllı telefonlar ve tablet cihazlar gibi dijital cihazlar kullanıyorsunuzdur. Güneşte ve floresan ışıklar altında geçirdiğiniz zamanı ekleyin ve Mavi Işığa, daha spesifik olarak, Yüksek Enerji Görünür (HEV) Mavi Işığa aşırı maruz kalıyor olabilirsiniz. Bu, rahatsızlığa neden olabilir ve potansiyel olarak uzun vadeli görüşünüzü etkileyebilir.

KODAK No-Glare Gözlük Camı

KODAK No-Glare gözlük camları, gözlüklerinizin kozmetik çekiciliğini geliştirirken daha net görüş için parlamayı azaltarak görüş performansınızı artırır.

Hem performans hem de koruma için tasarlanan KODAK No-Glare lensler, düşük ışıkta bile net görüş için mevcut ışığın yaklaşık %99'unun gözlere ulaşmasını sağlar.

KODAK No-Glare optik camlar, yalnızca daha iyi görmenize yardımcı olmakla kalmaz; görünüşünüz konusunda da kendinizi daha iyi hissettir.

KODAK No-Glare lens kaplamaları, lenslerinizi ve görüşünüzü aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde korur:

  • Genellikle yapay aydınlatma, tabletler ve bilgisayar ekranlarından kaynaklanan parlamayla ilişkili göz yorgunluğunu azaltır.
  • Gece sürüşlerinde bile gece yansımalarını azaltır.
  • UV korumasını artırır.
  • Göze hoş gelmeyen yansıtıcı parlamayı neredeyse ortadan kaldırır.
  • Su ve toz parçacıklarını uzaklaştırır.
  • Yağ lekelerinin ve kirlerin kolay temizlenmesini sağlar.

KODAK Transitions® Gözlük Camı

KODAK Transitions® camlar, aktif yaşam tarzları için en iyi günlük lenslerden biridir. İç veya dış mekanlarda KODAK Transitions Lensler, her durumda görüşünüzü geliştirmek için değişen ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağlar.

Transitions gözlük camları, gün boyunca düzenli olarak iç ve dış mekanlarda vakit geçiren veya kendilerini parlak dış mekan ışığına duyarlı bulanlar için faydalı olabilir.

KODAK Transitions® lenslerin ışık kontrol teknolojisi, göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

Transitions gözlük camları mükemmel gölgeye kusursuz bir şekilde uyum sağlar, böylece dış mekanda doğru miktarda ışıkla görürsünüz ve iç mekanda hareket ettikçe net durumlarına geri dönerler.

Geçişler sadece her şeyin harika görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda göz yorgunluğunu azaltır ve UV ışınlarının %100'ünü engeller.

KODAK Transitions® gözlük camları her yaşam tarzına ve her yaşa uygun seçeneklerle sunulmaktadır.

KODAK SoftWear® Gözlük Camı

Sırf lenslerinizde yeterli görüş alanına sahip olabilmek için kendinizi rahatsız edici bir baş pozisyonu korurken buldunuz mu? KODAK SoftWear®  gözlük camları, lensin çoğunu yakın ve orta görüşe ayırarak bu potansiyel olarak zararlı baş eğimini ortadan kaldırır.

İşiniz veya hobiniz, yakındaki ve 45 ila 60 cm mesafedeki öğelerin sürekli olarak görüntülenmesini gerektiriyorsa, KODAK SoftWear® lensler gelişmiş ve rahat görüntüleme sağlayacaktır.

KODAK SoftWear® lensler, yakın ve orta mesafe görüntüleme için optimize edilmiştir.

Araştırmalar, bilgisayar kullanıcılarının %70'inden fazlasının görme düzeltmesinden yararlanabileceğini gösteriyor.

Çoğu durumda, standart okuma gözlükleri pek yardımcı olmaz, çünkü bilgisayarla kullanılan okuma mesafesi bir kitap veya dergi ile kullanılandan farklıdır.

KODAK SoftWear® lensler, maksimum konfor elde etmek için bilgisayar ekranınızı (ara alan) ve klavyenizi (yakın alan) görüntülemek için ihtiyaç duyduğunuz ekstra görüş desteğini sağlamak için geniş yakın ve orta mesafe alanları ile özel olarak tasarlanmıştır.

KODAK Single Vision Gözlük Camı

KODAK Single Vision (Dijital Tek Odaklı) camlarla, istediğiniz görünümden ödün vermeden ihtiyacınız olan optik performansı sunan gelişmiş lens teknolojisine sahip olursunuz.

KODAK Dijital Tek Odaklı Lens, dijital lens tasarımının gücünden yararlanır ve gerçekten eşsiz bir görsel deneyim için tüm reçete güçlerinde daha fazla netlik ve performans sunar.

KODAK Güneş Gözlüğü Camı

Araştırmalar UVA ve UVB ışınlarına uzun süre korunmasız maruz kalmanın katarakt ve makula dejenerasyonu gibi ciddi göz rahatsızlıklarının gelişimine katkıda bulunabileceğini gösteriyor.

KODAK, her açık hava etkinliği için bir güneş gözlüğü çözümüne sahiptir.

Tüm KODAK güneş gözlüğü camları, her zaman renkli oldukları için yıl boyunca her yerde UV ve parlama koruması sağlar. Ek olarak, çok çeşitli çerçevelerde polarize camlar takabilirsiniz.

Polarizasyon, sudan, kaldırımlardan ve yollardan yansıyan parlamayı azaltarak ışığa duyarlı gözleri ve aktif dış mekan yaşam tarzlarına sahip olanlara yardımcı olur.

Polarize lensler balık tutma, yelkencilik ve hatta havuz başında kitap okuma gibi su sporları için çok uygundur.

KODAK güneş lensleri sürücüler, dış mekan ışık koşullarıyla uğraşmak zorunda kalan bisikletçiler ve diğer spor meraklıları için de harikadır.

KODAK Gözlük Camı Fiyatları

KODAK gözlük camı fiyatları, istenilen camın modeli, filresi, inceliği vb. bir dizi kritere göre belirlenmektedir. KODAK optik gözlük camı fiyatı almak ve ÖZGÜR OPTİK ayrıcalıklarından faydalanamk için iletişim formumuzu doldurabilir ya da 0212 572 75 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hawk Plus Gözlük CamıHoya Gözlük Camı, Nikon Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Zeiss Gözlük Camı,Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Visionart Gözlük Camı, Rodenstock Gözlük Camı

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.