Şimdi İletişime Geçin!

MENÜ

VisionArt Gözlük Camı

visionart gözlük camı fiyatları

İşbir Optik, gözlük camı üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olarak sektörde yer almaktadır. Gerek üretim kapasitesi, gerek yıllardır başta Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatlarıyla ve gerekse ülke ekonomisine sağladığı katkıyla ülkemizin haklı gururudur. 1979 yılında kurulan İşbir Optik, üretime başladığı 1983 yılından beri sektörün önder üreticisi olarak dinamik, gelişen, ileri teknolojilere yönelen ve güçlü kadrosunu oluşturmuş bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.

İşbir Optik, üretimini Ankara’daki modern üretim tesislerinde sürdürmektedir. Üstün kalite ve hassasiyette gözlük camları halen dünyanın en gelişmiş üretim yöntemi olan “Dijital Yüzey İşleme Teknolojisi ” kullanılarak tesislerimizde üretilmektedir.

Üründe ve hizmet kalitesinde her zaman en iyi olma amacıyla, VisionArt tescilli markası ile üretilen gözlük camları, Türkiye genelinde tüm gözlükçülere ulaşmaktadır. İhracatta da lider konumda olan İşbir Optik, başta Fransa olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerine ve komşu ülkelere ihracat yapmaktadır. 2013 yılında Fransız Essilor Grubu'na dahil olan şirket, Fransız BBGR ve Japon Nikon ürünlerinin dağıtıcısı ve lisanslı üreticisidir.

Kaynak: https://www.isbiroptik.com/

VisionArt Progresif Gözlük Camları

VisionArt Intuitiv Max Progresif Gözlük Camı: Kullanıcıların görme alışkanlıklarını anlayabilmek ve gözlerin camın üzerinde hareketlerini doğru tanımlayabilmek için Intuitiv, sağ ve sol el kullanıcılarının kendilerine özgü vücut davranışlarını dikkate alarak, sadece onlar için geliştirilmiş ilk progresif camdır. Mevcut progresif camlarınız sizi doğal olmayan bir pozisyona sokuyor mu? Ultra yüksek kaliteli progresif cam dizaynı,  Intuitiv Plus, tüm günlük aktivitelerde maksimum konforunuzu duruş özgürlüğü ile birleştirir.

Faydaları: Eşsiz görsel akışkanlık. Yakın, orta ve uzak mesafe görüşte benzersiz konfor. Tüm günlük aktivitelerde duruş özgürlüğü. Hızlı adaptasyon. Her mesafeden doğal görüş. % 35'e kadar daha geniş görüş.

VisionArt Anateo Max Progresif Gözlük Camı: Anateo Max, göz anatomisini dikkate alarak üretilen ilk ve tek progresif camdır. Dijital yüzey işleme teknolojisi kullanılarak üretilen Anateo'da, aynı zamanda Biyometri teknolojisi kullanılarak, gözün şekli de dikkate alınır. Göz anatomisi, miyop ve hipermetrop kusurlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Kullanıcının günlük yaşamında yaptığı göz hareketlerinin dikkate alınması ve buna özel bir tasarım yapılmasıyla kullanım uyumu artar ve görme alanları genişler. Geniş ve stabilize edilmiş orta düzey görüş, gözlük camındaki uygun bölgeyi aramanıza gerek kalmaması anlamına gelir. Dolayısıyla görebilmek için yaptığınız baş ve boyun hareketleriniz minimuma inmiş olur. Miyop veya hipermetrop olmanıza bakılmaksızın, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzersiz bir cama ihtiyaç duyan herkes için idealdir.

Faydaları: Göz anatomisine uygun tasarım. Yüksek düzeyde görüş kalitesi. Mutlak netlik gerektiren tüm bir aktivitelerde, keskin ve doğala yakın görüş. Geniş ve stabilize edilmiş orta düzey görüş. Her kullanıcı için kişiselleştirilmiş tasarım seçeneği.

VisionArt Selective Max Progresif Gözlük Camı: Presbiyopinin her tipi (Miyop, Hipermetrop, Ametrop) için ayrı tasarlanan, progresif camdır. Her progresif kullanıcısının ihtiyacına göre, tüm mesafelerde, keskin ve rahat görüş sunar. Selective Max Dijital Yüzey İşleme Teknolojisi sayesinde, nokta hesaplama ile daha geniş görme alanları sunulur. Kısa geçiş mesafesinden dolayı, kullanıcıların istedikleri küçük veya büyük çerçeveleri seçebilme özgürlüğü verir. Selective Max Mio seçeneğinde, çerçeve parametreleri de dikkate alınarak kişiselleştirme yapılabilmektedir. Bu sayede görme alanlarının, normal Selective Max'a göre yaklaşık %20 daha fazla artırılması sağlanır. Daha rahat ve net ve geniş görüş alanı isteyen tüm kullanıcılar için idealdir. 

Faydaları: Rahat ve net görüş sağlar. Doğal okuma alanı. Hızlı ve kolay uyum. İstediğiniz çerçeveyi seçebilme özgürlüğü sunar.

VisionArt Sirus Max Aile Progresif Gözlük Camı: Progressive camlar, mesafe ne olursa olsun, tüm yaşam etkinliklerinde net görüş sağlamalıdır. Sirus® Max, kanıtlanmış başarısına şimdi de aile kavramını ekliyor. Aile içindeki bireylerin fiziksel özellikleri ve yaşam aktiviteleri farklıdır. Bu nedenle Sirus® Max Aile kadın, erkek, çocuk ve genç presbiyopların ihtiyaçlarına cevap veren özel tasarımlar ile en uygun çözümler sunmaktadır. Cam yüzeyindeki astigmat alanlardan kaynaklanan görüntü bozulmaları ve geçişlerdeki numara değişimleri, kullanıcının rahatlığını orta alanda çok engeller. Sirus Max®, kanıtlanmış yeni teknolojisi sayesinde, kullanıcının daha az baş hareketi ile özellikle dar olan orta alanda da net görüş elde etmesini sağlar. Ayrıca Mio seçeneğiyle, kullanıcıya özel kişiselleştirme imkanı sunar. Her alanda daha net görüş arayan tüm kullanıcılar için idealdir.

Faydaları: Modern günlük hayatın tüm etkinliklerine ve getirdiği hareketliliğe uygundur. Vücudun farklı duruş biçimlerinde bile tüm görüş mesafeleri net ve konforlu görüş sunar. Mükemmel dinamik görüş ve yanal alanlarda net ve geniş görüş sunar. Hızlı ve kolay uyum.

VisionArt Sirus Max Dijibaz Progresif Gözlük Camı: Numaralı Spor ve Güneş gözlükleri için geliştirilmiş özel progressive camdır. Spor ve güneş gözlükleri, daha çok yüksek bombeli cam gerektiren modellerdir. Gözlük camının gözün önünde farklı konum alması nedeniyle bu çerçeveler yaygın kullanılanlardan farklıdır. Bu nedenle sıradan camlar bu çerçeveler için uygun değildir. Kullanıcılar, bu çerçeveler için özel olarak geliştirilmiş Sirus Max Dijibaz progressive camlar ile görüntü kalitesi bozulmadan rahatlıkla görme imkanı bulabilirler. Sirus Max Dijibaz progressive camların, kullanıcının istek ve ihtiyacına göre birçok indeks ve çeşitte seçenekleri mevcuttur.

VisionArt Quadro Progresif Gözlük Camı: Fonksiyonel tasarımı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir progresif camdır. Özellikle aktif bir hayata sahip kişilerin geniş görüş alanı tüm beklentilerinizi karşılayarak kısa sürede uyum sağlayabileceği dizayndır. Özellikle aktif bir hayata sahip genç presbiyoplar için ideal bir progresif camdır.

Faydaları: Hızlı ve kolay uyum. Rahat ve daha geniş görüş alanı sağlar.

VisionArt Viseo Progresif Gözlük Camı: Viseo progresif camlar, Üstün montaj toleransı sayesinde, kolay ve hızlı montaj yapılabilen progressive camlardır. Maksimum görsel konfor ve uyum kolaylığı için geliştirilmiştir. Mükemmel toleransı sayesinde hata yapma riskini azaltan yeni nesil progressive camlardır. Progressive cam kullanmaktan çekinen kullanıcılar ve tüm mesafelerde, yüksek kontrastlı daha keskin ve net görüş isteyenler için idealdir.

VisionArt Zena Progresif Gözlük Camı: Dengelenmiş yanal görüş alanları ve orta - yakın alanlara doğal geçiş imkanı ile yeni kullanıcılar için oldukça uygun bir camdır. ZENA, yumuşak tasarımda bir progressive organik camdır. Özellikle aktif bir hayata sahip genç presbiyoplar için ideal bir progresif camdır.

Faydaları: Hızlı ve kolay uyum. Ekonomik bir ürün.

VisionArt Extenso Progresif Gözlük Camı: Yakın gözlüğü takan kullanıcılar kadar, orta ve yakın mesafede özel ihtiyaçları olan progressive kullanıcılar için de uygundur. Hızlı uyum sağlanır. Ofis içi kullanım için ideal olup sağ ve sol göz için ayrı ayrı asimetrik tasarımı ile mükemmel görüş konforu sunar. 1.50 ve 1.60 Organik seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur. Sadece yakın ve orta görüşü düzelttiğinde, araç kullanımına uygun değildir.

VisionArt Tek Odaklı Gözlük Camları

VisionArt Asfeo Dijital Gözlük Camı:  Dijital Yüzey İşleme Teknolojisi ile üretilen Asfeo, özellikle yüksek numaralı gözlükler için büyük avantaj sağlar. 1.50, 1.60, 1.59 (polikarbonat), 1.67 indekslerinde üretilebilir. Geliştirilmiş dijital yüzey üretim tekniği ile yanal alanlardaki görüntü bozulmalarını en aza indirerek, benzersiz bir görüş rahatlığı sunar. PdM seçeneği ile çerçeve özgürlüğü: Kişiye özel ölçüler (çerçeve ve anatomik) ile üretim seçeneği. Her zaman mükemmel görüş keskinliği. Asfeo / Asfeo PdM sayesinde, başınızı çevirmenize gerek kalmaz. Hangi yönden bakarsanız bakın görüş keskinliği mükemmeldir. Asfeo PdM ile ek veriler göz önünde bulundurularak, bir yandan Asfeo’nun görsel keskinlik performansı korunurken, diğer yandan kullanıcının özel koşullarına göre üretim yapılırak kullanım konforu arttırılır. 

VisionArt Ekranet Gözlük Camı: Gerek işimiz gereği, gerekse hayat konforumuz nedeniyle, ekrana bakılarak yapılan aktiviteler artık günümüzün vazgeçilmez bir parçası (TV, Tablet, Telefon, Bilgisayar). 
Ancak ekran başında uzun süreler kalma ihtiyacı ekrandan gelen yapay mavi ışık ve gözlerimizin sürekli uyum ihtiyacı nedeniyle işkence haline gelebiliyor. Ekran başında geçirdiğimiz zaman arttıkça gözlerimizin uyum ihtiyacı da artar ve gözlerde yorgunluk, yaşarma ve ağrı gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Ekranet kullanıcıların çok daha uzun süre ekran başında göz yorgunluğu olmadan çalışabilmelerine olanak sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

VisionArt Irma Gözlük Camı: IRMA camlar ile dışarıda UV ışınlarına, bilgisayar ve telefon başında zararlı mavi ışıklara ve günlük aktivitelerinizi yerine getirdiğiniz her yerde kızılötesi ışınlara karşı gözlerinizi koruyabileceksiniz. Ayrıca IRMA camlar: Gözlerde katarakt oluşumunu yavaşlatır. Gözleri ve göz çevresini koruyarak, daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

VisionArt Drivelite Gözlük Camı: Sürücülerin en az yarısının gece araç kullanırken rahatsız olduğunu biliyor musunuz? Bu rahatsızlık görüş probleminden kaynaklanmaktadır. Karanlıkta karşıdan gelen araçların farları sürücünün görmesini engelleyerek sürücüyü rahatsız eder. Drivelite özelliği sayesinde gece sürüşlerinde kullanıcıya yüksek konfor sağlar. Özellikler gözlerimizi rahatsız eden dalga boyundaki ışıkları optimize ederek parlamaya bağlı şikayetleri en aza indirir. Drivelite camlar üç duruma özel çözüm sunuyor. Gece ışık parlamalarını azaltır. Şeffaf görünümü sayesinde estetiktir. Hem gündüz hem de gece ışık koşullarına uyumlu olması sayesinde gün boyu kullanılabilir.

VisionArt Mineral Gözlük Camları:  Yüksek optik kalitesi ile mükemmel netliğe sahip camlardır. Gözlük camında, yüksek optik kalite arayanlar için idealdir.

VisionArt Güneş Gözlük Camları

VisionArt Transitions Gözlük Camı: Kahve, Füme ve Yeşil renklerinde, iç mekanda şeffaf, dış mekanda %85 koyuluğa kadar ulaşır. Açılıp kapanma performansı, tüm rakiplerine göre benzersiz üstünlüktedir. UV400 özelliği ile açık durumdayken bile, gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korur.

VisionArt Drivewear Gözlük Camı: Polarize ve fotokromik özelliğe sahip olması ile dünyanın en iyi teknolojisine sahip transitions ürünüdür. Araç içerisinde koyulaşarak da araç kullanıcıları için idealdir.

VisionArt Polart Polarize Gözlük Camları: Polarize gözlük camları ile parlak yüzeylerden yansıyan güneş ışınları özel polarizasyon filtresi sayesinde yansımaları engelleyerek ve %100 UV koruması sağlayarak benzersiz görüş konforu sunar. Güneşli havalarda daha iyi bir görüş konforu arıyorsanız Polarize camlar sizin için iyi bir tercih olacaktır. Kahve, Füme ve Yeşil renk seçenekleri ile güneş camlarında aranılan konforu en üst düzeyde yakalayabilirsiniz Polarize camlar yüzeyden yansıyan ışıkları engellediği için, araç kullanırken, spor yaparken ve karlı havalarda kullanmak için idealdir.

VisionArt Özel Amaçlı Gözlük Camları

VisionArt Renksüzer Filtre Camları: Yapılan araştırmalarda, özel filtre camları kullanan mavi ışık ve parlak ışık hassasiyeti olan hastaların %94'ünde başarı sağlandığı görülmüştür.  Bazı klinik çalışmalarda ise diskleksi hastalarında başarı sağlandığı görülmüştür. Özellikle parlayan, yüksek kontrastlı ışık şoklarını en aza indirdiğinden, bu tür camların ışık hassasiyeti olan hastalarda başarı oranı yüksektir.

VisionArt Specio Gözlük Camları: Yüksek numaralı Specio camlar, standart gözlük camlarının yetmediği durumlar için özel olarak geliştirilmiştir. Specio camlar ile artık çok yüksek numaralara da çözüm var. Normal yapılabilirlik dışında kalan yüksek numaralı siferik cam ihtiyacı duyanlar, normal yapılabilirlik dışında kalan yüksek numaralı silindirik cam ihtiyacı duyanlar ve diğer camlarla yapılmasında zorluk yaşanan özel işlemler için idealdir.

 

Aşağıdaki bağlantılardan, sitemizde bulunan diğer gözlük camı markalarının sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hawk Plus Gözlük CamıHoya Gözlük Camı, Nikon Gözlük Camı, Kodak Gözlük Camı, Essilor Gözlük Camı, Zeiss Gözlük Camı,Cortex Gözlük Camı, Novax Gözlük Camı, Rodenstock Gözlük Camı

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.